Поліцейського Харківщини викрили на збуті марихуани

№63 Куп’янськ Харківська область Злочин

Співробітника конвойної служби поліції Харківської області виявився причетним до розповсюдження наркотичних засобів. За кримінальні оборудки фігурантові може загрожувати до десяти років позбавлення волі.
Працівники Харківського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ встановили, що один зі співробітників батальйону конвойної служби ГУНП у Харківській області причетний до збуту наркотиків.

За матеріалами внутрішньої безпеки Нацполіції слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтава, розпочали кримінальне провадження. Правоохоронці провели у конвойного оперативну закупку “товару”. Експертиза підтвердила, що придбана речовина – це марихуана.

У місті Куп’янську відразу після збуту наркотичного засобу та отримання оплати на банківські картки поліцейського затримали працівники УДВБ НПУ та ДБР під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури.

У фігуранта вилучили банківські картки та мобільні телефони. Слідчі ДБР оголосили йому про підозру за ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Наразі конвойного затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. До суду подано клопотання про обрання йому запобіжного заходу.