Карту поліцейського свавілля створено з метою узагальнення всіх протиправних вчинків поліцейських. Інформація, зібрана з відкритих джерел, яскраво продемонструє, які регіони України найбільше потерпають від поліцейського свавілля.

Ми фіксуємо:

  1. Випадки невиконання основних обов’язків поліцейського;
  2. Факти перевищення влади або службових повноважень поліцейським;
  3. Примушування давати показання;
  4. Завідомо незаконні затримання, привід, або тримання під вартою;
  5. Катування;
  6. Недотримання положень Службової дисципліни.

Ви також можете долучитись до створення та наповнення карти! Якщо Ви стали жертвою порушень з боку органів правопорядку, або Вам стало відомо про такі випадки  – повідомте нас про інцидент і він буде представлений на сайті. 

Крім того, на сайті можна ознайомитися із корисними ресурсами та контактами спеціалізованих ГО та адвокатів, дізнатися про тематичні новини та події, а також знайти інструкції, як поводитися з поліцією  у разі її незаконних дій. Крім того, на сайті Ви знайдете інструкції з документування та адвокації інцидентів поліцейського свавілля.

Ми продовжуємо шукати ресурси на розвиток Карти поліцейського свавілля. Підтримайте нас!

Карта поліцейського свавілля – це проєкт Асоціації українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) – неурядової правозахисної організації, що здійснює системний всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини та основоположних свобод у діяльності правоохоронних органів. Більше про організацію за посиланням: http://umdpl.info

Сайт створено у рамках проєкту «Європейський Союз для сталості громадянського суспільства в Україні», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю Асоціації УМДПЛ і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Контакти

Адреса

01001, Київ-1, а/с 496

Телефон

+38 (050) 655 12 12